فراموشی رمز عبور

ثبت نام

مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور

همواره برنامه ریزی برای کنکور از مهم ترین موضوعاتی است که در سال کنکور همه ی دانش آموزان با آن برخورد می کنند. مرجع کنکور با تیمی متشکل از مشاورین برتر کنکور سراسری 5 سال اخیر سه سال متوالی تلاش کرده است که این مشکل را برای دانش آموزان  عزیز حل کند و برنامه ریزی برای کنکور را برای دانش آموزان به ساده ترین حالت ممکن برساند. در این راستا مقالات متعددی برای شما کنکوری ها و دانش آموزان عزیز آماده کرده ایم.

مشاوره کنکور سراسری: بهترین مشاوره کنکور سراسری کیست؟

بهترین مشاور کنکور سراسری داوطلب کنکور  مشاوری می تواند باشد . که مسیری را که شما قصد عبور از آن را دارید . او قبلا از آن عبور کرده باشد . از این رو مشاوران تحصیلی مرجع کنکور با بهرمندی ازرتبه های برتر کنکور می‌ توانند . راهنمای بسیار مناسبی برای داوطلبان کنکور در زمینه مشاوره کنکور سراسری باشد . دواطلبان کنکور عزیز می توانند . در این راه که بدون شک خالی از فراز و نشیب و پستی بلندی های بسیار نخواهد بود . با بهرمنده مشاوران خبره  از این مسیر  دشوار عبور کرده و بر مشکلات فایق آیند.

مشاوره کنکور

راهکارهای انگیزشی توسط مشاور کنکور:

وقتی که مشاور تحصیلی شما خودش مسیر را طی کرده باشد . و جزو رتبه‌های برتر کنکور باشد . شما را درمسیر کنکور یاری می نماید . و راهکار هایی که باعث انگیزه و شوق در شما می شود را به شما معرفی می کند. مهم تر آنکه بسیاری از دانش آموزان در نزدیک کنکور یا چند ماه مانده به کنکور بسیار ناامید شده و تصمیم می گیرند. که برای سال آینده خود را آماده کنند و به قول معروف بیخیال کنکور امسال شوند. مشاور تحصیلیباید سعی کنند که او ناامید نشود . و به او مشاوره انگیزشی بدهد.

 

مشاوه و برنامه ریزی

 

شما سال دوازدهمی ها چرا به مشاور نیاز دارید …؟

شما عزیزان دوازدهمی اولین گروه شیوه جدید آموزشی در کشور هستید . شیوه جدیدی که باعث مشکلات فراوانی بوده  همانطور که همتون میدونید رقابت تو رشته تجربی هر سال داره سخت تر از سال قبل میشه و تقاضا برای ۳ رشته ناب (دندان , پزشکی, دارو ) بیشتر و حتی خیلی ها که درسشون رو تموم کردن و لیسانس یک رشته رو دارند و حتی دارند کار هم میکنند خواهان این رشته ها هستن و به امید اون وارد رقابت کنکور میشن برای شما کنکوری های ۹۸ این رقابت بسیار سنگین تر از سال های گذشته خواهد بود چرا که درسال وروی شما محدودیت برای ورود به رشته تجربی گذاشتن و شما عزیزان همگی دانش اموزان کوشا و درسخوانی هستید بنابراین رقابت سخت تری رو هم دارید . بنابراین شما هایی که  میخواهید در این ازمون جزو موفق ها باشید باید یک گام از بقیه رقیباتون جلوتر باشید . همچنین این تغیرات درسی و نداشتن اگاهی و تسلط دبیران نااگاه میتونه شما رو از مسیر دور کند بنابراین داشتن یک مشاور خوب و با تجربه می تونه به شما کمک کنه تا خیلی راحت تر از مسیر پرپیچ و خم کنکور عبور کنید گروه مشاوران مرجع  که همگی از موفقان رشته های خود در کنکور هستن و علاوه براین که خود این مسیر را با موفقیت طی کرده اند دارای چندین سال تجربه موفق مشاوره بوده و هر ساله چندین نفر را به رویای خود رسانده اند. این بار هم میتوانند شما را به ارزوی خودتون برسانند.

 

5 قام مشاوره مرجع کنکور

 

مشاوره کنکور

برای دیدن مقالات مشاوره ای بیشتر میتوانید اینجا کلیک کنید

همچنین جهت دریافت مشاوره اختصاصی توسط تیم مجرب مرجع کنکور میتونید از طریق فرم زیر اقدام نمایید

 

 

 

 

 

ساعات کاری تیم مشاوره ای مرجع کنکور

 

شنبه9:00 AM - 5:00 PM
یکشنبهOpen 24 hours
دوشنبه9:00 AM - 5:00 PM
سه شنبه9:00 AM - 5:00 PM
چهار شنبهOpen 24 hours
پنج شنبه9:00 AM - 5:00 PM
جمعهOpen 24 hours