تجلیل استاندار قم از رتبه برتر کنکور سراسری

تجلیل استاندار قم از رتبه برتر کنکور سراسری

 صادقی استاندار قم در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان قم که در تالار امام جواد (ع) استانداری برگزار شد طی سخنانی با اشاره به شرایط حساس کنونی اظهار کرد: همه باید در این شرایط در مسیر همگرایی، انسجام و هم افزایی حرکت کنند.

همچنین صادقی تأکید بر لزوم تقویت وحدت و همدلی در جامعه، این مهم را نیاز اصلی کشور در مقطع فعلی عنوان و تصریح کرد: در این شرایط اختلافات و دعواهای سیاسی باید کنار گذاشته شود.

تجلیل استاندار قم از رتبه برتر کنکور سراسری
تجلیل استاندار قم از رتبه برتر کنکور سراسری

سید مهدی صادقی با تبریک روز خبرنگار، از تلاش ها و زحمات این قشر در راه آگاهی بخشی و ارتقاء معلومات جامعه قدردانی کرد و گفت: خبرنگاران در ارتقاء و تقویت اعتماد عمومی جامعه به مسئولان نقش حساس و تاثیرگذاری دارند.

 

سید مهدی صادقی نقش خبرنگاران و اصحاب رسانه در شرایط کنونی را بسیار مهم و تعیین کننده خواند و افزود: امروز با توجه به افزایش توطئه ها و دشمنی های دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی کسانی که در حوزه رسانه و برقراری ارتباط و انعکاس اخبار به مردم ایفای نقش می کنند، مسئولیت خطیری را بر عهده دارند.

 

او با اشاره به نقش کلیدی مدارس در نظام تعلیم و تربیت خاطرنشان کرد: باید براساس وظیفه ملی و شرعی خود تلاش کنیم تا تمام امکانات موردنیاز برای دانش آموزان در مدارس فراهم شود.

 

سید مهدی صادقی با تأکید بر لزوم توجه ویژه به مسأله اوقات فراغت دختران دانش آموز تصریح کرد: در برنامه ریزی برای برنامه‌های اوقات فراغت مدارس استان قم باید توجه بیشتری به دختران دانش آموز شود، این دانش آموزان بیش از هر قشر دیگری به این برنامه‌ها نیاز دارند.

 

و در آخر این جلسه از بهار رادمهر دانش آموز موفق قمی دارنده رتبه سوم ریاضی کشور در آزمون سراسری سال 97 با اهدای لوح تقدیر توسط استاندار قم تجلیل به عمل آمد.