جشن تولد 1 سالگی مرجع کنکور

جشن تولد 1 سالگی مرجع کنکور

 

سلام به همه کاربران همیشه در صحنه مرجع کنکور !!

شاید باورش سخت باشه ( حداقل برای خودم ) که یک سال از عمر مرجع کنکور گذشته و این افتخار نصیب من شده که یک سال در خدمت دوستای عزیز مرجع کنکوریم باشم !

اما این واقعیت رو باید بپذیریم که واقعا یک سال اول خوب بود هم برای ما هم برای کاربران عزیز ( یعنی امیدوارم کاربرا هم براشون خوب بوده باشه ) .

اگه بخوام مثل همیشه یه روضه کوچیک بخونم باید بگم که فراز و نشیب های زیادی داشتیم با دوستان و کاربران زیادی آشنا شدیم , کاربرهای زیادی که در مراسم های و سمینار های مختلف  صحبت میکردن . بنده هم از دیدن این دوستان و شنیدن حرف های آنها بسیار خوشحال میشدم. کاربران زیادی رو هم در دنیای مجازی افتخار ملاقات داشتم که باز هم باعث خوشحالی بنده بود.

اما در این بین برخی کاربران بودند که بخاطر برخی دلایل ( جواب نگرفتن سوالشان یا عدم انتشار کامنت یا پستشان ) از دست ما ناراحت میشدند که بنده شخصا از همین جا ازشون عذر خواهی میکنم و بهشون میگم ما دوستون داریم و منتظر حضور مجددتون توی مرجع کنکور هستم😉

 

 

دانستن آمار برای برخی از دوستان ( و البته بیشتر برای خودم ) خیلی جذاب است. پس بریم ببینیممرجع کنکور چه آماری میخواهد افشا کند ؟

تعداد مطالبی که تا کنون در مرجع کنکور منتشر شده : 757 نوشته

تعداد نظراتی که تا کنون از طرف کاربران ارسال شده و مورد تایید قرار گرفته : ۴۶۳

تعداد نظراتی که مورد تایید قرار نگرفته ( چرا  ؟ ) : فقط ۳۰ تا !!

تعداد فروش محصولات فروشگاهی : ۱۴۳ فروش موفق ( در مدت 6 ماه فعالیت فروشگاه )

امیدوایم در سال جدید هم دوستان زیادی پیدا کنیم هم بتونیم جواب گوی سوالات کنکور شما عزیران باشیم امیدواریم امسال هم در کنار سایت مرجع کنکور باشید